Perelaagrid

Kevadmärkide otsimise laager

Varakevadises looduses leiab aset väga palju põnevaid muutusi. Seetõttu korraldame „Kevadmärkide otsimise laagri”, kus saavad osaleda 6-12 aastased lapsed koos vanematega. Laagris osalemine annab võimaluse veeta koos lapsega toredalt aega ja saada osa tema toredatest emotsioonidest. 

Selles laagris uuritakse varakevadisi pungi ja urbasid, esimesi kevadlilli, rändlinde ja muud elusloodust.

Laagrite toimumise ajal saabuvad esimesed luiged, haned ja sookured. Varahommikul on looduskooli kõrval kuulda juba ka tedremängu ja rähnide trummeldamist. See on parim aeg merikotkaste vaatlemiseks, sest sel ajal koonduvad nad lahe ümbrusesse toituma.

Kui ilmad seda lubavad, siis õpime kase- ja vahtramahla kogumist. Uurime mikroskoobiga erinevate lehtpuude pungasid ja urbasid. Käime kargetel hommiku- ja õhtutundidel ühistel loodusretkedel, et põnevaid kevadmärke üles pildistada.

Perelaagrite ajad ja hinnad:

  • 22.-24.märts 2019 / Hind: 70 EUR/osaleja

  • 29.-31.märts 2019 Hind: 70 EUR/osaleja

  • 12.-14. aprill 2019 / Hind: 70 EUR/osaleja

Laagrisse saabutakse reede õhtul peale tööd (kl 19-20 ajal). Need lõppevad pühapäeval kl 15. Varem Silma Õpikoja laagrites osalenud lastele ja nende vanematele kehtib soodushind 65 eurot. Soodustust saavad kasutada ka 2019. aasta suvelaagri broneerinud pered.

Huvilised saavad laagritesse registreeruda meiliaadressil marko.valker@gmail.com.

Kirjuta kommentaar

*