Õppeprogrammid

Põnevad programmid

Lähtume oma õppetegevuses sellest, et iga kooli ja klassi soovid on erinevad. Seetõttu saab iga õpetaja panna kodulehel olevatest teemadest kokku 3-5 tunni pikkuse individuaalse programmi.

Valides sobiva vanusastme, leiate meie poolt pakutavate tundide lühikirjeldused. Lühemate õppeprogrammide puhul soovitame valida 2-3 omavahel seotud teemat. Õppemoodulite pikkust on võimalik vastavalt kooli soovidele kohandada.

Broneerimine

Kui leiate meie õppeprogrammide seast endale sobiva, siis palume minna edasi broneerimislehele. Seal on näha broneeritud ning vabad kuupäevad. Peale broneerimisvormi täitmist võtame Teiega ühendust ning täpsustame programmi hinna ja õppesisu. Kui kool soovib programmi läbiviimisel laste digipädevust arendada, siis saame selleks kasutada meie tahvelarvuteid. Õpetaja soovi korral saame läbi viia ka ka täiesti nutiseadmete vaba programmi.

Õppepäeva maksumus

Looduskeskuse külastamisel kehtib õppepäeva põhine hind. See sisaldab 3-5 tunni sisustamist ühe või mitme õppeprogrammiga. Kui meid külastab korraga 2 klassi või kasutatakse kohapealset majutusvõimalust, on programmi hind lapse kohta soodsam. 

Hinnad (alates 01.11.2019):

1 klass: 250 eurot

2 klassi: 350 eurot

Kahepäevane õppeprogramm

1 klass (20-25 õpilast): 45 eurot lapse kohta

Toitlustamine

Kui kool seda soovib, saame korraldada õppepäeva keskel ka maitsva ja tervisliku lõunasöögi. Meie toidud valmivad Haapsalus ja tuuakse kohale soojades termosnõudes. Tellida saab kas prae või supi ja koogi. Toitlustuse hind on 2017/2018. õppeaastal 4 eurot inimese kohta (sh õpetajad). Oma toitlustussoovist palume teatada vähemalt 1 nädal varem. Kui laste arv väheneb, siis on vajalik sellest väljasõidu hommikul teada anda. Vastasel juhul on vajalik tasuda ka tulemata jäänud laste eest.

Riietus

Et lastel oleks õppeprogrammi ajal mugav, on väga oluline valida ilmale vastav riietus. Kuna me asume mere ääres, on siin alati jahedam kui sisemaal. Kui päev enne programmi toimumist sajab, siis palume lastel kaasa võtta pikkade varrukatega jope või vihmakeebi. Isegi, kui sadu on üle jäänud, on rannaniidud ja metsatukad ikkagi märjad.

Väga tähtis on valida ka sobilikud jalanõud. Jalga tuleks panna kummikud või kõrgemad matkasaapad. Siis tunnevad lapsed ennast roostiku või rannaniidu servas matkates mugavalt.