Tule suvelaagrisse!

Laagrisuvi 2019!

Silma Õpikoda kutsub taas lapsi ja noori osa võtma  meie looduslaagritest. Oleme suvelaagreid korraldanud juba üheksa aastat. Sel suvel saavad noored valida nelja põneva teema vahel: „Loodusfotograafia”, „Kalad ja linnud”, „Putukad” ning „Matkatarkuste laager”.

Õpikoja laagrite eesmärgiks on suurendada laste loodushuvi, pakkudes neile palju toredaid emotsioone. Selle kõrval saab laps juurde palju uusi sõpru ning arendab oma meeskonnatöö oskusi.

Laagrite jooksul viibitakse võimalikult palju vabas looduses ning telefone ja teisi nutiseadmeid ei kasutata. Vähemalt ühe öö veedame telkidega vabas looduses. Looduskoolil on ka väike loomapark, kus lapsed saavad tutvuda meie tavalisemate koduloomadega. Laagri lõpus saavad noored teemakohase erimärgi omandatud teadmiste eest.

Registreerumine suvelaagritesse on juba alanud. Kokku toimub 2019. aasta suvel 15 looduslaagrit, kuhu ootame osalema ligi 300 last. Need toimuvad nooremas (8-12 aastased) ning vanemas (13-15 aastased) vanusrühmas. Täpsemalt saab nende kohta lugeda siit.

Kirjuta kommentaar

*