Laste suvelaagrid

Laste suvelaagrid 2017

Mõõdus2Silma Õpikoda korraldab juba 7 aastat lastele kolme- ja viiepäevaseid suvelaagreid. Eelnevate aastate kogemus näitab, et laager arendab noore loodushuvi ning parandab nende suhtlemise ja meeskonnatöö oskusi. Õppimine, matkamine ja mängimine ehedas looduskeskkonnas annab lapsele vahetu ja eheda kogemuse. Oluline on ka praktiline tegevus ning suhtlemine uute sõpradega. 

Laagrite käigus tehakse nii mere ääres kui looduskooli ümbritsevatel rannaniitudel põnevaid loodusvaatlusi ja praktilisi töid. Õhtud sisustatakse ühiste matkade ja põnevate laagrimängudega. Lapsed ööbivad õpikoja majutushoones. Info selle olmetingimuste kohta leiad meie kodulehelt. Et põnevust veelgi juurde lisada, veedame ühe öö telkidega looduses. 

Laagrite programm

Kolmepäevase laagri tutvustus    Viiepäevase laagri tutvustus

Kuidas registreeruda? 

Suvelaagritesse registreerumine algas 2. veebruaril. Ootame neist osa võtma 7-15 aastaseid lapsi. Koha broneerimiseks palume saata e-kiri aadressil helenedasi@hotmail.com. Registreerumisel palume märkida laagri nime (nt Pöialpoisi laager), lapse täisnime, vanuse ja kahe täiskasvanu kontaktid. Kui Teil tekib täiendavaid küsimusi või täpsustusi, siis võtke ühendust telefonil 53985600 (Helen Edasi).

Laagri tasu

Ühe lapse hind kolmepäevases laagris on 98 eurot ja viiepäevases laagris 145 eurot lapse kohta.

Alates pere teisest lapsest soodustus -15% lapse kohta.

Laagri hinna sisse kuulub laste juhendamine, majutus ja kolm korda päevas toitlustamine. Lapse koht laagris broneeritakse peale 20% ettemaksu arve tasumist. Broneeringu tasu ei kuulu tagastamisele.

Laagrite ajad ja vabad kohad

Igasse laagrisse registreeritakse maksimaalselt kuni 20 last. Infot nende täituvuse kohta uuendatakse 1 kord nädalas. Viimati uuendatud: 15.07.2017

   Kuupäevad  Kestvus  Laagri nimi
       
       
 AUGUST II  04.-06.08.2017  5 päeva  MERISKI LAAGER / BRONEERITUD
 AUGUST III 08.-12.08.2017 5 päeva LAANEPÜÜ LAAGER / BRONEERITUD
AUGUST IV 14.-18.08.2017 5 päeva TUTTPÜTI laager / kohad täitunud
AUGUST V 21.-25.08.2017 5 päeva Kühmnokk-luige laager / 6 vaba kohta