KONTAKT

ASUKOHT

Silma Õpikoda asub Saunja külas Läänemaal. Meieni jõudmiseks tuleb sõita mööda Keila-Haapsalu maanteed Saunja bussipeatuseni. Seal on valge teeviit, mis juhatab 4 km kaugusel oleva õpikoja juurde. Asume 96 km kaugusel Tallinnast ja 15 kilomeetri kaugusel Haapsalust.

MARKO VALKER

loodusõppe juhendaja

Marko Valker on lõpetanud Tartu Ülikooli loodusainete õpetajana. Ta on töötanud Tartu Loodusmajas, Põltsamaa Ühisgümnaasiumis ning Keskkonnaametis.

Marko on tegelenud üle 10 aasta erinevate looduskaitse ja keskkonnaharidusega seotud projektidega. Ta annab hea meelega nõu, kuidas leida võimalust koolist väljaspool toimuvate õppepäevade rahastamiseks.

Silma Õpikojas tegeleb Marko Valker õppepäevade juhendamisega ning ürituste broneerimisega. Tema poole võib julgelt pöörduda kõigis loodusõpet puudutavates küsimustes.

KAJA LOORENS

loodusõppe juhendaja

Olen lõpetanud Tallina Pedagoogikaülikooli bioloogia (merebioloog-keskkonnaspetsialist) erialal. Lisaks on mul läbitud pedagoogikakursus, mis on andnud mulle kvalifikatsiooni põhikoolis ja gümnaasiumis õpetamiseks. Peamiselt olen õpetanud bioloogiat, aga ka loodusõpetust, geograafiat ja keemiat. Lastega töötamise kogemust on mul üle 10 aasta, aga endiselt pakub see põnevat väljakutset.

HELEN EDASI

loodusõppe juhendaja (lapsehoolduspuhkusel)

Helen Edasi on lõpetanud Tartu Ülikooli Türi Kolledzi keskkonnateaduse erialal. Varem on ta töötanud Keskkonnaametis.

Silma Õpikojas tegeleb Helen õppepäevade ja laagrite juhendamisega. Et meie õppepäevad oleksid lastele toredad, on ta välja mõelnud erinevaid keskkonnamänge. Heleni hoole all on ka meie loomapargi suuremad ja väiksemad asukad.

Selle kõrval on ta ka õpikoja perenaine ja hoolitseb, et lapsed ja täiskasvanud tunneksid end meie juures koduselt.

SAADA MEILE SÕNUM

VAATA VIDEO ÕPIKOJAST

mountainguide-home-playmountainguide-home-playHover
mountainguide-home-icon5
"Jalutuskäik looduses viib hinge koju."
HELISTA