SILMA ÕPPIKOJA
MAJUTUS

OLMETINGIMUSED

Eraldiseisvas majutushoones on kokku 28 voodikohta: kaks 4-kohalist tuba, kaks 6-kohalist tuba, üks 8-kohaline tuba. Tubadele on pandud looduskooli kõrval elavate lindude nimed. Tubades on kahekordsed narid. Narides on ainult madratsid. Silma Õpikoda ei paku voodiriideid. Suuremates tubades on lae all lavats, mida saab kasutada lisaruumina. Grupiga kaasas olevad õpetajad ning lapsevanemad majutuvad harilikult 4-kohalises toas.

Majutushoones on üks dušikabiin. Majutusvõimalus on mõeldud ainult õpikoja koolitustel osalevatele lastele ja täiskasvanutele. Vastavalt meie kodukorrale ei ole õpikoja ruumides lubatud alkoholi tarbimine.

TOAD

Kõik meie toad on nimetatud kaitsealal elavate lindude järgi. Need on neljakohalised (“Linavästriku” ja “Sinitihase” tuba, kuuekohalised (“Metsvindi ja “Pöialpoisi” tuba) ning kaheksakohaline (“Jäälinnu” tuba).

Jäälinnu, metsvindi ja pöialpoisi toas on olemas ka lavats, kus on võimalik enda kaasavõetud madratsiga ööbida. Grupiga kaasas olevad õpetajad ning lapsevanemad majutuvad harilikult sinitihase toas.

MIDA KAASA VÕTTA?

Magamiskott, väike padi, käterätt, seep, hambahari, soojad riided ja vahetussokid.

HIND

Majutus üheks ööks maksab 12 eurot inimese kohta (koos km-ga).

VAATA VIDEO ÕPIKOJAST

mountainguide-home-playmountainguide-home-playHover
mountainguide-home-icon5
"Jalutuskäik looduses viib hinge koju."
HELISTA