NATUKE SILMA
ÕPPEHOONEST

LOODUSKOOL

Silma Õpikojal on hubane, ümbritseva looduskeskkonnaga harmoneeruv õppehoone. See asub Saunja lahe ääres, mõnekümne meetri kaugusel merest. Ümbritseva keskkonna hoidmine on meie jaoks väga oluline. Seetõttu toodame suure osa vajaminevast elektrist päikesepaneelide abil. Meie klassiruumi mahub pinkide taha istuma 35 inimest. Õppeklassi merepoolsel küljel on klaassein, kus vihmase ja tuulise ilmaga saab teha lihtsamaid loodusvaatlusi toast lahkumata. Avar väliterrass on sobilik linnu- ja ilmavaatlusteks.

KAASAEGNE ESITLUSTEHNIKA

Õppeklassis on olemas heal tasemel esitlustehnika. Meie projektoriga on ühendatud nii mikroskoop kui ka dokumendikaamera. See võimaldab väga erineva suurusega loodusobjekte seinal näidata. Puutetundliku pliiatsi abil saame ekraanile märkmeid teha. Looduskoolil on tahvelarvutid, mille abil lapsed saavad lahendada ülesandeid ning oma vastused otse ekraanile saata.

VAATA VIDEO ÕPIKOJAST

mountainguide-home-playmountainguide-home-playHover
mountainguide-home-icon5
"Jalutuskäik looduses viib hinge koju."

ÕUESÕPPE KLASS

Õppehoone kõrval on kolmest küljest seintega suletud väliklass. See annab võimaluse viia õppetund läbi ka tugeva tuule ja vihmaga. Klassis on lauad ja pingid 32 õpilasele. Samuti on olemas laevalgustus ning seinakontaktid (mikroskoopide jm lisavarustuse jaoks).

Väliklassi saavad kasutada ka ratastoolis inimesed.


HELISTA