ÕPETAJALE

ÜHESKOOS ÕUE ÕPPIMA

Oleme kõik loodusprogrammid koostanud selliselt, et nad täiendaksid kooli loodusõpetuse ja bioloogia tunde. Meie juures näevad lapsed oma silmaga seda, mida koolis saab õpikutest lugeda. Kõik programmid sisaldavad lastele eakohast ja põnevat praktilist tegevust.

Lähtume sellest, et iga klass on erinev ning koolid rakendavad paljuski erinevat õppemetoodikat. Meie õppeprogramme on võimalik läbi viia ka tavapärasest veidi erinevalt. Meil on head võimalused loodustundide läbiviimiseks nutivahendite abil, samuti erinevate õppeainete lõimimiseks. Kui vajate tavapärasest erinevat programmi, siis andke oma soovidest tellimisvormi lisainfo lahtris teada. Püüame vastavalt oma võimalustele võimalikult palju koolide soove arvestada!

ÕPPEPÄEVA HIND

Looduskeskuse külastamisel kehtib õppepäeva põhine hind. See sisaldab 3-5 tunni sisustamist ühe või mitme õppeprogrammiga. Kui meid külastab korraga 2 klassi või kasutatakse kohapealset majutusvõimalust, on programmi hind lapse kohta soodsam.

Hinnad (alates 01.03.2019):

1 klass (alates 20 õpilasest): 200 eurot

2 klassi (alates 30 õpilasest): 300 eurot

Kahepäevane õppeprogramm

1 klass (20-25 õpilast): 45 eurot lapse kohta

ÕPPEPROGRAMMIDE TELLIMINE

Programmi valikul palume märkide ajaperioodi, mil soovite meie juurde tulla (nt aprilli algus) ning sobivad nädalapäevad. Peale tellimisvormi täitmist võtame õpetajaga esimesel võimalusel ühendust ning täpsustame üle selle toimumise täpse aja. Seejärel saadame koolile lõpliku broneeringu kinnituse. Palume võimalusel broneerida aeg vähemalt 1 kuu enne selle toimumist. Broneeringut ei saa tühistada vähem kui 14 päeva enne õppepäeva toimumist!

TOITLUSTAMINE

Kui kool seda soovib, saame korraldada õppepäeva keskel ka maitsva ja tervisliku lõunasöögi. Meie toidud valmivad Haapsalus ja tuuakse kohale soojades termosnõudes. Tellida saab kas prae või supi ja koogi. Toitlustuse hind on 2017/2018. õppeaastal 4 eurot inimese kohta (sh õpetajad). Oma toitlustussoovist palume teatada vähemalt 1 nädal varem. Kui laste arv väheneb, siis on vajalik sellest väljasõidu hommikul teada anda. Vastasel juhul on vajalik tasuda ka tulemata jäänud laste eest.

RIIETUS

Et lastel oleks õppeprogrammi ajal mugav, palume neil end soojalt riidesse panna. Õues õppimise ajal külastame rannaniite, kus on palju lompe ja mudaseid kohti. Seetõttu on vaja kaasa võtta kummikud või muud kõrgemad veekindlad jalatsid. Kuna mõnikord satub vesi ka kummikusse, siis tulevad kasuks kaasa pandud varusokid.

79klass

PROGRAMMID
7.-9. KLASS


Gümnaasium

PROGRAMMID
GÜMNAASIUMILE


VAATA VIDEO ÕPIKOJAST

mountainguide-home-playmountainguide-home-playHover
mountainguide-home-icon5
"Jalutuskäik looduses viib hinge koju."
HELISTA