ÕPETAJALE

LAPSED LOODUSESSE!

 

Meie looduskool asub väikeses külas, kus lähimad talud  on paari kilomeetri kaugusel. Asume keset looduskaitseala, mida ilmestavad rannakarjamaad, madalate lahed ja järvesopid ning roostikud. Sõltumata valitud tegevusest näevad lapsed seda osa Eestimaa loodusest, mida on vähe alles jäänud.

Siin õpivad lapsed teistmoodi – erinevate meeltega loodust tunnetades. Ehe looduskeskkond oma värvide, häälte ja lõhnadega on midagi sellist, mida iga laps peaks vähemalt korra aastas kogema!

MIDA MEIE JUURES TEHA SAAB?

TULE MEILE KÜLLA! 

Kui tuled meile 1-2 klassiga, siis on õppekäigu hinnaks 220 eurot klassi kohta.

Kui soovid raha kokku hoida, siis korralda meie juures kooli õuesõppe päev! Meie juhendame klasse kahes vahetuses. Sel ajal, kui pooled lapsed osalevad meie õppeprogrammis, saavad teised klassid käia õpetajaga matkamas. Selleks on meil ette valmistatud põnev seljakotiprogramm. Alates 4 klassist on programmi hind 180 eurot õpperühma kohta.

Kui sõit mingil põhjusel ära jääb, siis anna sellest kindlasti teada. Broneeringut ei saa tühistada vähem kui 14 päeva enne õppekäigu toimumist!

HOOAJAPAKKUMISED

Aastaaegade vaheldumine loob palju võimalusi põnevateks eriprogrammideks. Meie juures on käidud jääalust kalapüüki vaatamas, linde rõngastamas ning ööliblikaid püüdmas. Vaata, mida põnevat Silma õpikojas praegu teha saab!

PROGRAMMID LASTEAEDADELE

Koolieelikute rühmad on oodatud meie koduloomadega tutvuma ning metsaradu avastama!  Meil on väga hea juhendaja, kes on spetsialiseerunud just lasteaialaste õpetamisele.

PROGRAMMID 1.-3. KLASSILE

Nooremad koolilapsed saavad meie juures teha põnevaid ja mängulisi loodustunde. Meie maja ümbrus on nii liigirikas, et igal sammul on näha kedagi rohu sees, samblas või puu otsas piilumas!

PROGRAMMID 4.-6. KLASSILE

Kus oleks veel parem Läänemerd tundma õppida, kui selle rannikul olevas looduskoolis! Veetaimed, põnevad putukad ja palju muud on lapsi kohe maja kõrval ootamas! 

PROGRAMMID 7.-9. KLASSILE

Põhikooli vanematele õpilastele on meil väga huvitavad kala- ja linnutunnid! Teadusliku uurimistöö programmis mütatakse pillirootihnikus, mis ulatub lastel üle pea.  

PROGRAMMID GÜMNAASIUMILE

Pakume gümnaasiumiõpilastele võimalust mitmepäevaseks looduskaitse praktikaks, mille käigus õpitakse tundma ohustatud liike ja käiakse tutvumas Loode-Eesti kaitsealadega. 

VAATA VIDEO ÕPIKOJAST

ÕPETAJALEÕPETAJALE
ÕPETAJALE
"Jalutuskäik looduses viib hinge koju."