ÕPETAJALE

KOOLIPINGIST ÕUE ÕPPIMA

Oleme koostanud kooli loodusõpetuse ja bioloogiatundide täienduseks loodusprogrammid, mis sisaldavad eri vanuses lastele eakohast ja köitvat praktilist tegevust. Meie juures näevad lapsed oma silmaga seda, mida nad muidu õpikutest loevad.

Arvestame sellega, et iga klass on isemoodi ning koolid rakendavad paljuski erinevat õppemetoodikat. Meie õppeprogramme on võimalik läbi viia ka tavapärasest teistmoodi. Õpikoja tehniline varustatus võimaldab loodustundides kasutada nutivahendeid, pöörame tähelepanu erinevate õppeainete lõimimisele. Kui vajate tavapärasest erinevat programmi, siis andke oma soovidest tellimisvormi lisainfo lahtris teada. Püüame vastavalt oma võimalustele koolide soovidega arvestada.

HINNAKIRI

Lastele on õppeprogrammil osalemine soodsam, kui tulla samal päeval kahe klassiga korraga. Samuti on hind soodsam, kui klass otsustab meil ka ööbida. Kui klass ööbib meil, siis kuni kahele saatja-õpetajale on ööbimine tasuta.

TeenusHindLisainfo
Programmi juhendamine200 EUR/klass 1 klass
Programmi juhendamine180 EUR/klass2 klassi
Praktika juhendamine300 eur/klass1 päev
Majutus14 eur/in28 kohta

ÕPPEPROGRAMMIDE TELLIMINE

Väljavalitud programmi puhul palume märkida ajaperiood, mil soovite meie juurde tulla (nt aprilli algus) ning sobivad nädalapäevad. Pärast tellimisvormi täitmist võtame õpetajaga esimesel võimalusel ühendust ning lepime kokku täpse toimumisaja. Seejärel saadame koolile broneeringu lõpliku kinnituse. Palume võimalusel broneerida õppepäev vähemalt kuu aega ette. Broneeringut ei saa enam tühistada, kui õppepäeva toimumiseni on jäänud vähem kui 14 päeva.

RIIETUS

Selleks, et lastel oleks õppeprogrammi ajal mugav, soovitame neil selga panna soojad ja tuulekindlad riided. Õues õppides külastame rannaniite, kus on palju lompe ja mudaseid kohti. Seetõttu peaksid lastel kaasas olema kummikud või muud kõrgema säärega veekindlad jalatsid. Mõnikord võib vesi ka kummikusse sattuda, hea oleks igaks juhuks kaasa võtta varusokid.

TOITLUSTAMINE

Kui kool seda soovib, saame lastele õppepäeva pakkuda ka maitsvat ja kodust lõunasööki. Toitlustuse hind on 5 eurot inimese kohta (sh õpetajad). Oma toitlustussoovist palume teatada vähemalt 1 nädal varem. Kui laste arv väheneb, siis on vajalik sellest 2-3 päeva varem teada anda. Vastasel juhul on vajalik tasuda ka tulemata jäänud laste eest.

MAJUTUS

Kõigile neile, kes tulevad pikemaks ajaks, on võimalus ööbida kõrvalasuvas majutushoones. Seal on viis narivooditega tuba kokku 28 magamiskohaga. Suurema lastegrupi puhul võtame kasutusele ka tubades paiknevad lavatsid. Külastajatel tuleb kaasa võtta magamiskott, padi, käterätt ja hügieenitarbed. Ruumid on köetavad. Pesemiseks on üks dušikabiin. Majutushoones ei ole kööginurka, see asub kõrvalolevas õppehoones.

Vastavalt meie kodukorrale ei ole õpikoja ruumides lubatud suitsetamine ja alkoholi tarbimine.

VAATA VIDEO ÕPIKOJAST

ÕPETAJALEÕPETAJALE
ÕPETAJALE
"Jalutuskäik looduses viib hinge koju."