fbpx

ÕPPEPROGRAMMID LASTEAEDADELE

HUVITAVAD PUTUKAD

Kestvus: 2 tundi

Meie ümber elab palju põnevaid ja huvitavaid putukaid. Programmi käigus püüame erinevaid veeputukaid ning vaatleme, millised nad välja näevad. Otsime üheskoos, millised putukad elavad metsas mullas ja sambla sees. Toome põnevamad neist õppeklassi ning vaatame neid looduskooli suure mikroskoobiga. Vaatame üheskoos pilte põnevatest mutukatest ning saame proovida „putukaprille”. Lapsed saavad näha põnevat pildiprogrammi vees elavate mutukate elust.

TELLI

AASTAAJAD

Kestvus: 2 tundi

Looduskooli ümbrus on põnev paik. Vastavalt aastaajale teeme lühikese matka loooduses ning tutvume puude, rohttaimede, putukate ja lindude eluga. Vaatame, kuidas taimed ja loomad sellel aastaajal hakkama saavad. Liigume nii metsas, mere ääres kui ka rannaniidul. Tunnetame loodust erinevate meeltega – proovime tähele panna nii värve, lõhnu kui ka helisid. Õppeklassis tutvume erinevate lindude ja metsloomade eluga.

TELLI

KODULOOMAD

Kestvus: 2 tundi

Looduskooli loomapargis peetakse kanu, kodukitsi ja lambaid. Lastel on võimalik tutvuda nende pidamisega ning loomi toita. Räägime loomade välimusest ning tutvume sellega, miks inimene erinevaid koduloomi peab. Käime õppekäigul rannaniidul, kus karjatatakse lihaveiseid. Õppeklassis lahendame erinevaid koduloomadega seotud ülesandeid ja mängime keskkonnamänge.

TELLI
mountainguide-home-icon5
"Jalutuskäik looduses viib hinge koju."
HELISTA

Logi sisse

Kaotasid parooli?

Ostukorv

Sinu ostukorv on hetkel tühi.