ELAMUSED

TULE MEIEGA  LOODUSESSE!

Loodus meie ümber pakub alati elamusi. Sellepärast korraldame ka meie matku klassidele ja peredele läbi terve aasta. Koos meiega võib julgelt matkata, sest oleme loodusretki teinud juba üle 10 aasta. Lisaks retkejuhi lugudele aitavad loodust paremini avastada erinevad põnevad abivahendid.

Talvel saab tulla meie kelguretkedele ja valgusmatkadele. Kevadel matkame rabades ja vaatleme rändlindude saabumist. Suvel korraldame ägedaid putukapäevi. Suve lõpus ja sügisel teeme korilusretki.

KUIDAS OSALEDA?

Oleme võtnud eesmärgiks igakuiselt avalikke matku või pereüritusi korraldada. Kõige kindlam viis meie ürituste kohta teavet saada, on liituda lehekülje all oleva uudiskirjaga.

Kui Sul on olemas enda matkaseltskond, siis korraldame loodusretki ka ainult Sinu seltskonnale. Matka tellimiseks kirjuta või helista meile ning leiame koos sobiva lahenduse. https://silmalk.ee/kontakt/#tootajad

PÕNEVAD PAIGAD JA ELAMUSED!

Looduskooli ümbruses asuvad Lääne-Eesti kõige põnevama loodusega kohad. Teeme matku Silma looduskaitsealal, Nõval, Põõsaspea neemel, Marimetsa rabas, Matsalu rahvuspargis ja paljudes teistes paikades.

Küsi julgelt nõu, kui soovid meie abiga korraldada meeldejääva päeva looduses . Liigume igapäevaselt looduses ning meie ümbruses on pidevalt midagi põnevat avastada. Kord kuhjab meri kokku jäävallid, siis saabuvad suured rändlindude parved või algab taimede õitsemise aeg rabas.

LASTEGA PEREDELE

Meie matkadele on oodatud ka pere kõige väiksemad. Päev täis liikumist ja ekraanidest eemalolekut mõjub lapsele nii füüsiliselt kui vaimselt hästi. Matka lõppu, sinna, kus toimub söögipaus, oleme neile varunud värvimislehti, mänge jms tegevust. Nii saavad pered üheskoos veedetud aega nautida!

PUHAS TOIT HOIAB LOODUST

Meie loodusretkede juurde kuulub sageli ka kohalikust toorainest valmistatud toit. Kui Sina osaled meie retkel, siis toetad kohalikke ettevõtjaid, kes kasvatavad köögivilja, peavad koduloomi või püüavad merest kala. Nad on pühendunud, et pakutav tooraine pärineks võimalikult mürgivabast keskkonnast.

ELAMUSED
"Jalutuskäik looduses viib hinge koju."