Too lapsed õpetlikule ja seikluslikule jääretkele! 

Tõukekelk oli meie maal elavatele vanavanemate jaoks üks talvistest liikumisvahenditest. Tänapäeva lastele on kelguretk uus kogemus, mis annab uusi teadmisi kui ka võimalust end värskes õhus liigutada!

Meie retkejuht viib lapsed tõukekelguga mööda jääd talvist loodust avastama! Teeme kiiret ja aeglasemat sõitu ning selle vahel peatusi põnevamates paikades. Oma teel näeme hiigelsuurt Kalevipoja kivi, metsloomade jäljeridu ja palju muud põnevat. Võtame kaasa ka jääpuuri, et uurida merejää paksust!  

Kelgumatkalt tulles joome kuuma taimeteed! End soojendades saab lahendada põnevaid ülesandeid taimede ja metsloomade talvise elu kohta. 

Programmi teises pooles läheme metsa seiklema! Õpime, kuidas tikkudeta tuld süüdata, priimusega teed keeta ning palju muud põnevat! Lõpetuseks süütame ühiselt lõkke ning lapsed saavad grillida kaasavõetud vorste ja muud toitu! 

Meil on korraga võimalik vastu võtta kuni 2 klassi! Sel juhul toimuvad tegevused vastupidises järjekorras.

Sihtrühm

1.-5. klass

Kestvus

3-4 tundi

Hind

7 eurot lapse kohta (sisaldab tõukekelgumatka, loodustundi, matkaoskuste õppimist, teed ja lõkkematerjali. Lisatasu eest saame pakkuda maitsvat suppi ja magustoitu.

Lisainfo ja broneerimine

Marko Valker, tel 56 678621; e-post: marko.valker@gmail.com